ROZVOZ OBĚDŮ A JÍDEL PRAHA - CATERING PRAHA , OBĚDY PRO FIRMY , OBĚDNAT JÍDLO PRAHA, DOVOZ OBĚDŮ PRAHA , DOVOZ JÍDEL, OBĚDY PRAHA

Jak si objednat oběd prostřednictvím webového formuláře

Nejprve si v jídelním lístku vyberte druh jídla na který máte zrovna chuť. V jídelním lístku je na každý den v týdnu připraveno několik druhů jídel, která jsou označena číslem 1 až 9 . pokud máte vybráno přejděte na online formulář. Zde prosím vyplňte Vaše jméno, případně název firmy, Vaši adresu kam chcete jídlo dovézt, Váš telefon a email. Tyto údaje vyplňujte prosím bez diakritiky (bez čárek a háčků).

Poté zaškrtňete políčko s označením dne na který chcete objednat rozvoz jídla, a k příslušnému dni napište do polí "1-9 v menu" počet obědů, která požadujete na příslušný den, tak jak jste si je vybrali podle jídelního lístku. Měj te na paměti, že číslo 1. označuje vždy polévku. Máte li vyplněno klikněte na tlačítko "objednat". Objednávky odesílejte nejpozději do 9:30 hodin téhož dne, nejlépe však DEN PŘEDEM.

 

Příklad: pokud máte v úterý chuť na svíčkovou na smetaně, která má v jídelním lístku na úterý číslo 3., tak ve formuláři zaškrtňěte políčko úterý a v kolonce "3 JIDLO" vyzačte počet kolik požadujete přivézt svíčkových v úterý, atd.. (číslo 1 je vždy polévka na daný den)Takto si můžete objednat rozvoz obědů pro celou firmu na celý týden dopředu, nebo zrovna jen na jeden den, jak je libo.

Přejeme dobrou chuť

 

Objednávky na telefon

(+420) 608 565 616

(+420) 604 940 270

Objednávky jídel přijímáme i po telefonu, prostřednictvím SMS  nebo prostřednictvím objednávkového formuláře.

Objednávky obědů přijímáme nejlépe den předem, nejpozději však do 9:30 hodin v den rozvozu.

Přeje te si pravidelně zasílat jídelní lístek na Váš email?

Pak vyplňte tento formulář , a my Vám budeme pravidelně zasílat aktuální jídelní lístek na Váš email.

Pokud máte zájem o odebírání obědů, kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,
nebo tel.: 608 56 56 16

 

 

Rozvoz jídel

rozvoz obědů do kanceláří

rozvoz jídel pro firmy a úřady

Dovážka obědů

rozvoz obědů pro firmy a kanceláře

Rozvoz obědů

donáška obědů pro seniory,

úřady a kanceláře

rozvoz jídel pro firmy a kancelláře

donáška jídel do domu a firem

rozvoz obědů kanceláře, úřady, firmy